Kuidas saada klubi liikmeks?

Miks olla Magnet 30 klubi liige?

* Kui oled Magnet 30 klubi liige, saad kutse kohtingule, kui näeme, et oled meie kliendile sobiv kaaslane. Aktiivselt klubi liikmetele kaaslast me ei otsi. Küll aga vaatame aeg-ajalt ise oma liikmete nimekirja üle, et näha, kas leidub inimesi, kes meie arvates võiksid omavahel kokku sobida. Seega pole muud vaja teha, kui oodata, et võtaksime Sinuga ühendust. Ja nii võidki leida kas siis eluarmastuse kogu eluks või miks mitte ka lihtsalt uue sõbra või toreda tuttava.

* Kaaslasi oma klientidele otsime alati eelkõige meie liikmete seast.

* Klubiliikmed saavad alati eelisjärjekorras kutse meie üritustele.

* Kõik liikmed on meie poolt valitud, seega võid kindel olla, et tegemist ei ole suvaliste inimestega, vaid meie reeglite ning eesmärkide järgi valitud.

Kuidas saada meie klubi liikmeks?

Meie klubi liikmeteks on oodatud naised alates 27. eluaastast ja mehed alates 30. eluaastast. Klubi liikmeks olemine on TASUTA.

Klubi liikmeks saamiseks tuleb esitada sooviavaldus, mille saab täita siin. Peale selle täitmist võtame Sinuga ise ühendust, et kokku leppida aeg lühikeseks videokõneks Zoomi platvormil, kus saame lähemalt tuttavaks ja olla kindlad sooviavaldaja isikus.

Foto, mis tuleb sooviavaldusega kaasa, ei kuulu avalikult kasutamiseks! Liikmena nõustud, et võtame Sinuga ühendust, kui leidub klient, kellele just Sina kaaslaseks sobiksid või kui on tulemas mõni üritus, millest võiksid huvitatud olla.

Liikmete valiku teevad Magnet 30 töötajad, lähtudes meie klubi reeglitest ja eesmärkidest. Ühendust võtame ainult valitud liikmetega. Teiste andmed kustutatakse.

Kui ei soovi enam oma andmete säilitamist klubi andmebaasis, tuleb saata vabas vormis kiri aadressile: info@magnet30.com. Pärast seda andmed kustutatakse esimesel võimalusel.
Võimalus on ka oma liikmelisus peatada kuni 6 kuuks.