Miks olla Magnet 30 klubi liige?

* Kui oled Magnet 30 klubi liige, koostame Sulle personaalse tutvumiskuulutuse, mis läheb üles nii meie kodulehele kui ka Facebooki lehele tervelt aastaks! Kuulutus on anonüümne, aga huviliste tutvustused tulevad otse Sinuni. Kas, millal, kus ja kellega kohtud, saad ise otsustada.
* Vaatame aeg-ajalt ka ise oma liikmete nimekirja üle, et näha, kas leidub inimesi, kes meie arvates võiksid omavahel kokku sobida. Sellisel juhul võtame Sinuga ise ühendust ja mõlemapoolse huvi korral aitame teil kohtumise korraldada. Ja nii võidki leida kas siis eluarmastuse või miks mitte ka lihtsalt uue sõbra või toreda tuttava.
* Klubi liikmed saavad alati eelisjärjekorras kutse meie üritustele.
* Kõik liikmed on meie poolt valitud, seega võid kindel olla, et tegemist on inimestega, kes on meie reeglite ning eesmärkide järgi valitud.

 

Kuidas saada meie klubi liikmeks?

Meie klubi liikmeteks on oodatud naised ja mehed alates 30. eluaastast. Klubi liikmeks olemine on aastatasu põhine – 19,99 € / aasta. Hind sisaldab kliendiavalduse läbitöötamist, videokõne ja tutvumiskuulutuse loomist, mille paneme anonüümselt üles nii meie kodulehele kui Facebooki lehele.

Klubi liikmeks saamiseks tuleb esitada sooviavaldus, mille saab täita siin. Peale selle täitmist võtame Sinuga ise ühendust, et kokku leppida aeg lühikeseks videokõneks Zoomi platvormil, et saada lähemalt tuttavaks ja veenduda sooviavaldaja isikus.
Foto, mis tuleb sooviavaldusega kaasa, ei kuulu avalikult kasutamiseks juhul, kui soovija teisiti ei soovi. Liikmena nõustud, et võtame Sinuga ühendust, kui leidub teine liige, kellele just Sina kaaslaseks sobiksid või kui on tulemas mõni üritus, millest võiksid huvitatud olla. Samuti saadame aeg-ajalt infot oma tegemistest, aga Sinu postkasti reklaamiga ei koorma.

Liikmete valiku teevad Magnet 30 töötajad, lähtudes meie klubi reeglitest ja eesmärkidest. Ühendust võtame ainult valitud liikmetega. Teiste andmed kustutatakse.

Kui Sa ei soovi enam oma andmete säilitamist klubi andmebaasis, tuleb saata vabas vormis kiri aadressile: info@magnet30.com. Pärast seda andmed kustutatakse esimesel võimalusel.
Võimalus on ka oma liikmelisus peatada kuni 6 kuuks.